Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

Size sunabileceğimiz farklı terapi yöntemleri var...

Psikolojik problemler, bizim için, enerjetik dengesizliğin dışavurumudur. Bu yüzden, sorun ne olursa olsun, psikolojik problem yaşayan herkes için, öncelikle Rezonans terapilerini öneriyoruz. Şu şekilde bir yol izliyoruz: Önce, size Bach çiçekleriyle ilgili bir form gönderiyoruz ve sakin bir zamanınızda bu formu doldurmanızı istiyoruz. Sonrasında yaptığımız görüşme ile sizin için hangi tip terapinin daha uygun olduğunu belirleyip, haftada bir olacak şekilde merkezimize davet ediyoruz.

Bach çiçekleri...QUiTT terapileri kapsamı içerisinde, Bach çiçekleri üzerinden yapılan terapiler de bulunuyor. Bu amaçla kişinin doldurmuş olduğu formdan seçilen ve yapılan bir test ile teyit edilen Bach çiçekleri kullanılıyor. Bach çiçekleri, çeşitli duygu halleri için standart hale getirilmiş homeopatik remedyler ya da başka bir deyişle, çiçek-bitki frekanslarıdır.Seçilmiş Bach çiçekleri, QUiTT seansı sırasında kullanılır ve aynı zamanda da evde kullanım için, kişinin kendisine verilir.Bazı durumlarda ise hiç seans almadan, sadece Bach çiçeklerinin kullanımı da yeterli olabiliyor.

ONDAMED...ONDAMED, pulslar şeklinde elektromanyetik frekanslar yaratır ve terapiler, haftada bir yapılan seanslar şeklindedir. Seans sırasında sakinleşme, rahatlama, keyiflenme hali beklenir ve terapinin, üzerinizdeki etkisinin, ilk seanstan itibaren hissedilebilir olması beklenir. Etki ilk seansla başlamakla birlikte, ortalama (min.) 4-6 seans devam edilmesi önerilir.

Aile dizimleri...Aile dizimleri, 15 ila 30 kişilik grup çalışmaları şeklindedir. Grup çalışması, yılda birkaç kez yurt dışından gelen terapist Rumen Yankulov önderliğinde yapılır. Çalışma sırasında Türkçeye çeviri yapılmaktadır. Aile dizimleri, bireysel seanslar şeklinde de kullanılabilir ancak, bu şekilde yapılan aile diziminin, grup çalışmasındaki kadar güçlü olmayacağı ve "bir terapi tekniği" olarak değerlendirilmesi gerektiği de bilinmelidir.

ÖNEMLİ NOT:Bu sitedeki bütün yazılar, Gemici Resonans'ın kurucusu Uzm. Dr. Sezgin GEMİCİ tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ya da biorezonans ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, ONDAMED ya da QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.