Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

Seans öncesi son sigaranızı içiyorsunuz...

Seansın hemen öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Hem de her zaman içtiğiniz marka sigarayı. Çünküterapi, son içtiğiniz sigaralar üzerinden yapılacak.Yani içtikten sonra küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz sigarayı, "silinecek frekans örneği" olarak kullanacağız. Bu yüzden, bu sigaranın, genellikle kullandığınız marka sigara olması önemlidir. Bu kurala uyulması, etkinliği artırır.

Seansa başlıyoruz...

Seans sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde QUiTT biorezonans cihazının elektrotları olacak. Ayaklarınız, özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise, bir başka elektrot sarılı bulunacak. Biraz önce içmiş olduğunuz sigaranın artıkları, cihazın giriş alanlarına konacak. Seans, durumunuza uygun seçilen programa göre 30 ila 50 dakika arası sürecek.

Ne hissedeceksiniz?Seans sırasında bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız; hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin; araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam, yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

En önemli kuralımız: Su içmek

Rezonans terapilerinin tümünün detoks-temizlenme amaçlı yapıldığını unutmayınız. Seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir, uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamasını tercih ederiz... Çünkü vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz, suya ihtiyaç duyacaktır.

İlk 48-72 saat bol bol su içmek, uymanızın zorunlu olduğu ana kuralımızdır...İşlem sonrasında da özellikle ilk 48-72 saat bol su (günde 3 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. Bol su içerek, saunaya giderek ya da banyoda sıcak su altında biraz fazla zaman geçirerek vücudunuzdaki temizliğe yardım etmelisiniz. Bu kurala uymanız, sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir.

İlk birkaç gün, detoksa bağlı hafif halsizlik ve vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu hissedebileceğinizi ya da bazen hafif ishal olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunların hepsi de vücudun temizlenme belirtileridir.

Terapi sonrası isteğin üzerine gitmek...NEO.Clinics terapilerinin en büyük avantajı, "üzerine gitme davranışı"nı yapabilmemize olanak vermesidir. Seansın ikinci gününden sonra, istek yaratacağını düşündüğünüz şeyleri özellikle yapmanızı istiyor olacağız. Özellikle sigara içilen yerlere gitmeli, sigaralı buluşmalara-toplantılara katılmalısınız. Kahve içmeli ya da istiyorsanız alkol almalısınız. Üzerine gideceksiniz ve çok zorlanmadığınızı göreceksiniz.

Ya ağır sağlık problemlerinde?

Sadece yukarıda bahsettiğimiz QUiTT terapileri değil, Gemici Resonans ya da NEO.Clinics hizmet noktalarında uygulanan bütün Rezonans terapileri, ağır sağlık problemleri yaşayan kişilerde de kullanılabilir; ancak, ağır hastalık hallerinde, oluşacak temizlenme sürecini yumuşatmak için, tek seans yerine birkaç parçaya bölünmüş uygulamalar yapılması ve farklı Rezonans terapi formlarının eklenmesi uygun olabilir.

ÖNEMLİ NOT:Bu sitedeki bütün yazılar, Gemici Resonans'ın kurucusu Uzm. Dr. Sezgin GEMİCİ tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ya da biorezonans ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, ONDAMED ya da QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.